DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Un jam korabi nga mitrovica

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
korabi
Super Moerator
Super Moerator


Male Numri i postimeve : 2
Age : 26
Job/hobbies : student
Humor : mitro
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Un jam korabi nga mitrovica   Thu Mar 27, 2008 7:11 pm

Un jam korabi nga mitrovica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.korabi-mitro.piczo.com
 
Un jam korabi nga mitrovica
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhafer LECI:MITROVICA, TREPĒA DHE HASHIMI
» Qytetet shqiptare-Mitrovica
» Sevėme FETIQI:MITROVICA
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica nė udhė pėrshkrimin e Branislav Nushiqit
» Mexhid Yvejsi: Shejh Muharrem Mitrovica

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: