DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 kryetari i lidhjes se pejs

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 23
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: kryetari i lidhjes se pejs   Thu Mar 27, 2008 7:10 pm

kush ishte kryetar i lidhjes se pejes dhe qfar rendsie kishte kjo lidhje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
 
kryetari i lidhjes se pejs
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lulzim Basha, ėshtė zyrtarisht Kryetari i Ri i Bashkisė sė Tiranės
» Ibrahim D. Hoxha: Ēėshtja Ēame nė gjykim tė Lidhjes sė Kombeve
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndėrkombėtare e Poeteve , Shkrimtarėve dhe Artistėve "PEGASI" ALBANIA -NJOFTIM
» Naile Zhupani: HEQJEN E EMBLEMĖS SĖ LIDHJES SHQIPTARE TĖ PRIZRENIT
» Shaban Cakolli:Intervistė me shkas me Kryetarin e Lidhjes se Krijuesve nė Mergatė, Z. Hasan QYQALLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Historia-
Kėrce tek: