DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 feriti nga mitrovica

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Feriti
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 65
Age : 22
Location : mitrovic
Job/hobbies : football
Humor : xxxxxx
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: feriti nga mitrovica   Thu Mar 27, 2008 6:35 pm

une jom feriti nga mitrovica
FERIT!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://krenohukosov.tk
 
feriti nga mitrovica
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhafer LECI:MITROVICA, TREPĒA DHE HASHIMI
» Qytetet shqiptare-Mitrovica
» Sevėme FETIQI:MITROVICA
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica nė udhė pėrshkrimin e Branislav Nushiqit
» Mexhid Yvejsi: Shejh Muharrem Mitrovica

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: