DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Milan ne kerkim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dj NISI
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 1
Age : 25
Location : Mitrovic
Job/hobbies : fotbol
Humor : hi hi hi uuuuuu
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Milan ne kerkim   Wed Mar 19, 2008 10:33 pm

te Smi nasrit te Mrsejs se bashku
me freyn e fiorentines,adebayor
te arsenal,drogban e chelsit dhe
trjanerin morinho ish trajner i
chelsit dhe sportingut. Lajmi me
i fundit nga milano? Berluskoni
ka deklaruar se i ka ne shitje
11 lojtar te ekipt rosoner dhe
ne merkaton e veres do te jet
synimi Gerrard nga Livetpool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.7forum.info
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: Re: Milan ne kerkim   Fri Apr 11, 2008 6:28 pm

milani kerkon ronaldinhon drogben dhe me zambroten duket se ka nenshkruar kontrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SpeciaL.'.HackeR
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 3
Age : 20
Location : kosova
Registration date : 27/06/2008

MesazhTitulli: Re: Milan ne kerkim   Fri Jun 27, 2008 10:16 am

ishalla i merr!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nushi-73
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 27
Age : 43
Location : mitrovica
Job/hobbies : fotboll
Humor : shqip
Registration date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Re: Milan ne kerkim   Sun Aug 24, 2008 1:43 pm

milano go go
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Milan ne kerkim   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Milan ne kerkim
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LISTĖ SPIUNASH
» Kadri Mani: Nė pėrkujtim tė Milan Shuflaj, me rastin e 78 vjetorit te vrasjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Transferimet-
Kėrce tek: