DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
erdi
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 9
Age : 30
Location : Prishtine
Registration date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Sun Apr 11, 2010 12:13 am

Jam Burim Hamiti nga Prishtina, shpresoj ti'a kaloj mire me ju ndoshta jom vonuar pak ne prezentim, me pelqejn forumet humoristike dhe informatike ju pershendes te gjitheve kaloni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje te gjitheve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» URIME NGA MIQĖT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: