DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Picture desktop Video

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
erdi
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 9
Age : 30
Location : Prishtine
Registration date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Picture desktop Video   Sat Apr 10, 2010 1:15 am

Kete e kam bere me nje program (edhe ky nje lloj triku interesant)

Programi: Office FrontPage 2003

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Picture desktop Video
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha "na nxirr nga kėtu se u dogjėm tė gjallė" (Video)
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::ToolBox::.. :: Tutorials-
Kėrce tek: