DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Facebook Freezer

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mitrovicali
I Ri
I Ri
avatar

Male Numri i postimeve : 32
Age : 15
Location : Suedi Udevalla
Registration date : 24/07/2009

MesazhTitulli: Facebook Freezer   Sat Jul 25, 2009 4:27 am

Info:
Ever wanted to get back at your girl or your friend well here you go the perfect hack.

Facebook Freezer

What it does
-Stops the account from being able logging in
-Stops the account from being able to request a new password
RAR Password: iMbedGFx.com


Download-Link :http://rapidshare.de/files/47940909/Kaqiku.rar.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Facebook Freezer
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Nė dhjetėvjetorin e Prillit tė Thyer tė Jabllanicės sė Dushkajės
» Skėnder R. Hoxha: Azem Shkreli - Poet i mendimit tė thellė dhe i universales
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» Ja se ēka i shkruan njė komentues Shefqet Krasniqit nė Facebook, pasi ai postoi kėtė gjė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::ToolBox::.. :: Warez-
Kėrce tek: