DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qka jane...?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dr.Dugi
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 1
Age : 28
Location : Prishtine
Registration date : 19/10/2008

MesazhTitulli: Qka jane...?   Mon Dec 08, 2008 12:01 pm

Qka jane polderet dhe ku i hasim me shume ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qka jane...?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisė apo manipulim antishqiptar?
» Lexim tematik i " Krushqit janė tė ngrirė " novelė tė Ismail Kadaresė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Lėndėt Mėsimore::.. :: Gjeografia-
Kėrce tek: