DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Duda-Kosov Shqipni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
bunjamini
I Ri
I Ri


Male Numri i postimeve : 42
Age : 22
Location : mitro
Job/hobbies : hack
Humor : haha
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Duda-Kosov Shqipni   Sun May 04, 2008 10:45 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.argetime.tk
 
Duda-Kosov Shqipni
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tregime nga gratė shqiptare
» Milazim Kadriu: Poezi pėr dėshmorėt e kombit (III)
» Elegji tė ndryshme
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sokol Demaku: Me autobus udhėtim komod pėr nė Kosovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Video Klipe shqip-
Kėrce tek: