DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qka esht piktura?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: qka esht piktura?   Fri May 02, 2008 4:51 pm

qka esht piktura?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
qka esht piktura?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA PIKTURA NGA BEXHET PULLEJA DHE PREZENTIMI I AUTORIT
» Piktura lulesh tė ndryshme
» Piktura tė natyres(Pejsazhe)
» Sterpikja nga qerbelaja
» Ēka ėshtė stresi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Art Figurativ-
Kėrce tek: