DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 qka esht puna

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: qka esht puna   Thu May 01, 2008 5:03 pm

qka esht puna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
qka esht puna
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Cikėl shkrimesh rreth punės me nxėnės me aftėsi tė kufizuara mendore!
» Sterpikja nga qerbelaja
» Ēka ėshtė stresi?
» Sokol Damaku: Dita e Sulltan Nevruzit u shėnua nė mėnyrė madhėshtore nė Borås tė Suedisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Fizika-
Kėrce tek: