DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 cili esht shteti me i madh ne bot

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: cili esht shteti me i madh ne bot   Sun Apr 20, 2008 3:44 pm

cili esht shteti me i madh ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 26
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Re: cili esht shteti me i madh ne bot   Mon Apr 21, 2008 4:22 pm

per nga siperfqja eshte rusia. kurse per nga numri i banoree eshte kina

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
cili esht shteti me i madh ne bot
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» Shteti dhe BIK
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Dr. Sali Berisha:Pavarėsia e Vlorės dhe shteti modern i Matit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Lėndėt Mėsimore::.. :: Gjeografia-
Kėrce tek: