DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 IPKO shet 250 mijė numra

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 25
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: IPKO shet 250 mijė numra   Sat Apr 19, 2008 9:25 amKompania IPKO pėr katėr muaj ka arritur tė pėrfitojė 250 mijė konsumatorė nė telefoninė mobile, dhe tė vendosė nėpėr Kosovė 150 antena bazė, pėrmes tė cilave u ofrohet sinjali i telefonisė mobile i kėsaj kompanie 76 pėr qind tė banorėve tė Kosovės.
SIM kartela e 250 mijė e IPKO-s ėshtė blerė tė hėnėn nė Pejė. Konsumatori qė bleu numrin ėshtė falėnderuar si dhe ka marrė dhuratė njė telefon mobil nga drejtori ekzekutiv i kompanisė, Akan Ismajli.

IPKO filloi operimin e shėrbimeve tė komunikimit mobil mė 14 dhjetor 2007, duke nisur punėn me koncertin e yllit tė muzikės rep 50 Cent. /Express/

www.ipko.com

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
IPKO shet 250 mijė numra
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive
» Muhamet Hoxhaj:Pėr miqt e mijė extra, Punime tė Veēanta dhe Humoristike !!
» Ismet Tahiraj: Nėna Salė (Cikėl poetik pėr fėmijė)
» Urime pėr Ditėlindje!
» MĖ 1990 - FALESHIN QINDRA MIJĖRA GJAQE PĖR ATDHE, PĖR FLAMUR, PĖR ANTON ĒETTĖN, PĖR IBRAHIM RUGOVĖN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: