DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Edhe njė celular me dy SIM kartela

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mht-CreW
Administrator
Administrator


Male Numri i postimeve : 98
Age : 23
Location : Mitrovicė
Job/hobbies : Student
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Edhe njė celular me dy SIM kartela   Fri Apr 18, 2008 8:03 pm

Edhe njė celular me dy SIM kartelaKohė pas kohe nė treg prodhues tė ndryshėm paraqesin zgjidhjet e tyre telekomunikuese tė cilat janė nė gjendje qė njėkohėsisht tė pranojnė nga dy SIM kartela. I fundit nė vargun e kėtij lloji vjen nga kompania e Malajzisė – DuoSim.
Siē mund tė pritej, kompania DuoSim pajisjen e vet tė emėruar DuoSim 228 e reklamon si celularin e parė e cila njėkohėsisht shfrytėzon tė dy SIM kartelat, mirėpo kjo definitivisht nuk ėshtė ashtu. Nė fund tė vitit 2007, kėtu nė Telegraf, ju kemi njoftuar pėr tri pajisje tė kėtij lloji, dhe atė pėr modelin Samsung SGH-D880 si dhe dy modele tė celularėve nga kompania Verzio.

Sa u pėrket ēėshtjeve tjera teknike, DuoSim 228 ėshtė pajisje GSM 900/1.800 me ekran 2.6 inēėsh tė ndjeshėm nė prekje, player multimedial, qasje pėr kartele tė memories, kamerė dymegapikselėshe, Bluetooth dhe karakteristika tjera qė pėrkojnė me kėtė lloj tė pajisjes. DuoSim 228 ka dimensione prej 115.7 x 51 x 15.4 milimetra, peshon 85 gramė, e mund tė blihet me njė ēmim prej 199 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mht-crew.tk
 
Edhe njė celular me dy SIM kartela
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Mht-CreW.Tk Forumi::.. :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: