DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sinan Vllasaliu - Mos ja falni; me tekst (with lyrics)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 25
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Sinan Vllasaliu - Mos ja falni; me tekst (with lyrics)   Sun Apr 13, 2008 12:08 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
Sinan Vllasaliu - Mos ja falni; me tekst (with lyrics)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sinan Vaka:Nenes
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Behar Gjoka: Skėnderbeu, Simboli dhe miti i tij nė letrat shqipe
» Tekste kėngėsh tė vjetra
» Bashkimi i Gjermanisė me foto e tekst

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Video Klipe shqip-
Kėrce tek: