DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sinan Vllasaliu - Njė pikė loti

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 26
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Sinan Vllasaliu - Njė pikė loti   Sun Apr 13, 2008 12:06 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
Sinan Vllasaliu - Njė pikė loti
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sinan Vaka:Nenes
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Kadri Mani: Shaban Braha nga Prizreni - i dyshimtė nė ēdo pikėpamje
» Jorgo Telo:I DUHET ZAGORISĖ NJĖ DREJTUES VIZIONAR (Pikėpamje tė pėrditėsisė)
» KURR PA MU TER LOTI SHKOI NJĖ VIT PA TY BIRI IM-Kujtim pėr Ylber Hasan Gashin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Video Klipe shqip-
Kėrce tek: