DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nexhat Osmani - Njeher vera kah dera te vjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 26
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Nexhat Osmani - Njeher vera kah dera te vjen   Sun Apr 13, 2008 12:02 pm


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
Nexhat Osmani - Njeher vera kah dera te vjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Tensione nė LDK, pėrplasen Vjosa Osmani e Sadri Ferati!
» A po vjen kryeministri 5-tė shqiptar nė Ballkan?
» Nexhat HAZIRI:Bedri Islami-ky ėshtė i vėrteti
» Si u rrah Mulla Osmani nga Vehabistėt e Drenasit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Video Klipe shqip-
Kėrce tek: