DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nexhat Osmani - Gjeje Nusen dhe Dashnin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dardi
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 69
Age : 25
Location : Mitrovica
Job/hobbies : Student
Humor : dardi
Registration date : 05/01/2008

MesazhTitulli: Nexhat Osmani - Gjeje Nusen dhe Dashnin   Sun Apr 13, 2008 11:59 am


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mht-crew.7forum.info
 
Nexhat Osmani - Gjeje Nusen dhe Dashnin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tensione nė LDK, pėrplasen Vjosa Osmani e Sadri Ferati!
» Nexhat HAZIRI:Bedri Islami-ky ėshtė i vėrteti
» Qeveritarė tė fshehur pas bixhozeve, marrin pėrqindje
» Myrvete Osmani:TI ERDHE!!
» Myrvete Osmani:RĖNKIMET E VJESHTĖS''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: Video Klipe shqip-
Kėrce tek: