DArdi forum
 
ForumForum  mhtmht  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  GalleryGallery  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 un jam latifi nga mitrovica

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
latifi-hack
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 49
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 07/01/2008

MesazhTitulli: un jam latifi nga mitrovica   Sat Mar 29, 2008 5:58 pm

un jam latifi nga mitrovica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nushi-73
Moderator
Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 27
Age : 44
Location : mitrovica
Job/hobbies : fotboll
Humor : shqip
Registration date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Re: un jam latifi nga mitrovica   Mon Mar 31, 2008 12:52 pm

una jam avnia nga mitrovica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
un jam latifi nga mitrovica
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shevki Sh. Voca: Mitrovica nė udhė pėrshkrimin e Branislav Nushiqit
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» A do t“i ndėrpritet mjekimi nė Suedi vogėlushit nga Mitrovica?
» Blerim Latifi i pėrgjigjet Jakup Krasniqit: Mos shit patriotizėm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
--->Mitrovica Hackers Team :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Prezantohu-
Kėrce tek: